Dotychczas nabyte doświadczenie i ciągle udoskonalane technologie pozwalają nam na podejmowanie wszelkich inwestycji budowlanych, wśród których znalazły się np. Port Ławica w Poznaniu, Uniwersytet Zielonogórski, Szpital w Nowym Tomyślu, jak również liczne oddziały Telekomunikacji Polskiej.

Poprzez realizację tych i wielu innych inwestycji, staliśmy się przodującym przedsiębiorstwem na ziemi Wolsztyńskiej. Swoją pozycję na rynku utwierdziliśmy nie tylko dzięki fachowej obsłudze, ale również poprzez dobór specjalistycznego taboru logistycznego począwszy od samochodów ciężarowych, przez specjalistyczne wózki i koparko-spycharki, skończywszy na dużych ciągnikach z możliwością rozładunku towaru u klienta

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available majority have suffered alteration form, by injected humour.

Martin Kabour ( Co Founder )

O nas

Drewniane konstrukcje dachowe

  • 2002

Rozpoczęliśmy wytwarzać drewniane konstrukcje dachowe w oparciu o nowoczesny system prefabrykacji wiązarów z litego drewna, łączonych na płytki kolczaste.

Tartak będący miejscem produkcji, stał się bardzo ważną ostoją naszej firmy. Wytwarzamy w nim tarcicę budowlaną na potrzeby własne oraz dla Składu Drzewnego, przy którym prowadzimy również sprzedaż drewna.

2002
2007

Hurtownia pokryć dachowych

  • 2007

Firma powiększyła się o hurtownię pokryć dachowych: ceramika budowlana, okna, izolacje, akcesoria dachowe i wiele, wiele innych towarów uzupełniających.

Flagowym produktem stały się tutaj systemy rynnowe KJG, które dzięki swoim zaletom dają gwarancję niezawodności na długie lata. Obecnie hurtownia obsługuje z powodzeniem kilkuset odbiorców na terenie całej Polski.

Nowoczesne maszyny

  • 2015

W myśl postępu technologicznego, tym samym chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, koniecznym było podejmowanie kolejnych kroków i trafnych decyzji. Skutkiem tego stało się bieżące wyposażanie naszej pracownii w nowoczesne maszyny i urządzenia pozwalające na kompleksową i specjalistyczną obsługę. Firma aktualnie posiada bardzo dobrze rozwinięty sektor metalowy, produkujący na nasze potrzeby instalacje wentylacyjne, wkłady kominowe, opierzenia i akcesoria dachowe

2015
2022

Rozwój

  • 2022

W chwili obecnej zatrudniamy ponad 60, odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, z pełnym wyposażeniem w podręczne narzędzia do wszystkich robót branży budowlanej.

Dysponujemy również wysoko wyspecjalizowaną kadrą kierowniczą. Tym samym nasza firma nie obawia się przyjmowania zamówień na usługi projektowe budynków, hal przemysłowych i konstrukcji dachowych wszelkiego rodzaju. Większość zleceń zdobywamy w wyniku zwycięstw w przetargach oraz za pośrednictwem naszych przedstawicieli handlowych.

Our Team

demo-attachment-343-476926-PGBXTI-42

Martin Kabour

Manager
demo-attachment-344-553221-PK37JD-176

Nina Kabour

Co-founder

Jane Roe

The Architect