Dla dekarza

Firma Blach-Dek chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wykonawców zaopatrujących się u Nas w materiały budowlane, postanowiła wprowadzić program wsparcia relacji.

Głównym działaniem w ramach programu będą darmowe szkolenia, umożliwiające zdobycie wiedzy i kompetencji, jak również wymianę doświadczeń. Uczestnicy programu mają możliwość rozwoju swej wiedzy i umiejętności, czego potwierdzeniem jest Certyfikat producenta potwierdzający odpowiednie kwalifikacje z wykonywanych prac.

Jest to ukłon w stronę wykonawców, którzy dziś na rynku mogą się wyróżnić właśnie poprzez wiedzę. Możliwość odbywania szkoleń, kontaktu ze specjalistami z dziedziny nie tylko dekarstwa, czy też profesjonalne wsparcie marketingowe, a wśród nich m.in.

  •  narzędzia dekarskie, czapki, smycze, koszulki, polary, kalendarze, miarki etc.
 oraz te bardziej wyrafinowane:
  •  elektronarzędzia, palniki dekarskie czy też ubrania dekarskie.

W/w elementy to przewaga, która otrzymują od Nas najbardziej aktywni klienci.

skrzynka_narzedzia1

Oczywiście oprócz szkoleń, czy też wsparcia marketingowego lojalni wykonawcy będą otrzymywać także profity w postaci dodatkowych rabatów na materiały budowlane, a także darmową dostawę towaru na miejsce budowy.

Jeśli zastanawiasz się nad nawiązaniem współpracy, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę!Wróć