Pierwszy producent systemów rynnowych w kosmosie :)

INNOWACYJNY MATERIAŁ ALUMINIOWY W.15 NA CAŁYM ŚWIECIE!

Innowacyjne wykończenie powierzchni aluminium było opracowywane dla KJG  przez sześć lat. Poświęcił się jej norweski dostawca Hydro Aluminium W.15. Aluminium reaguje z tlenem w powietrzu tworzy naturalną warstwę tlenkową. Ta warstwa zapewnia doskonałą ochronę przed korozją.

GŁÓWNE ZALETY MATERIAŁU W.15

Wyjątkowa funkcjonalność

Nowa linia produktów jest wyjątkowa sama w sobie bezpretensjonalność i precyzja. Lekkość materiału Aluminium czyni go bardzo prostym w obsłudze i  nieskomplikowanym w montażu.

Unikalna struktura

Unikalna tekstura powierzchni zapewnia, że ​​materiał nie zarysuje się w procesie – ani w produkcji, ani w montażu końcowym. Ponadto powłoka zapewnia dobrą trwałość kolorów, a dzięki wieloletnim innowacjom materiał jest świetny nadaje się do  pozostałych akcesoriów dachowych i rynien Systemu KJG.

Samoczyszczący efekt lotosu

Wyjątkowa estetyczna korzyść z materiału to samoczyszczący efekt powierzchniowy, który jest nazywany efektem lotosu – brud i kurz natychmiast zmywa woda deszczowa.

Szlachetny wygląd

Matowy styl W.15 tworzy bardzo gustowne akcenty dla wymagających i nadaje się do współczesnego stylu architektonicznego.

Niewątpliwa wytrzymałość

Materiał aluminiowy W.15 i system rynnowy KJG ​​jest odporny na warunki pogodowe takie jak słońce, deszcz, grad, burza i śnieg. Dlatego KJG zapewnia klientom do 40 lat gwarancji na materiały i powierzchnię.

Szeroka gama kolorów

W.15 ​​jest dostępny w dwunastu kolorach. Nowość dla W.15 ​​to także dostępność na popularnej powierzchni STUCCO.